Weiss Kuwertura dark drops Galaxie Noir 67% 5kg

Nr: 1024033

SKU: 1024033 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Wyjątkowe krycie z najlepszych ziaren czekolady, z czterech wspaniałych terroirów. Zapowiada się lekko kwaskowatymi i drzewnymi nutami, ustępującymi miejsca wyraźnej goryczce, zrównoważonej przez prażone aromaty suszonych owoców, które nadają mu typową długość w ustach. Jego doskonała konsystencja, zarówno płynna, jak i pełna, dostosowuje się do wszystkich zastosowań.

Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto
Idealne dla
Ganache cukierkowe, ganache cukiernicze, mus, sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).