Weiss Kuwertura dark drops Lichu 64% 1,8kg

Nr: 1120982

SKU: 1120982 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Czekolada Pure Origin.

Dzięki swojej jasnoczerwonej czekoladzie Li Chu 64% wyróżnia się na tle innych. Szczeremu czekoladowemu smakowi towarzyszą nuty wanilii, aromaty suszonych owoców i nutka lukrecji. Pojawiają się kwaśne i świeże nuty, pozostawiając dobrą długość w ustach.

Podanie
Ciasto
Idealne dla
Napój czekoladowy, Dekor, Ganache z cukierków, Ganache cukierniczy, Mus, Polewa, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).