Weiss Kuwertura white drops Aneo 34% 5kg

Nr: 1121367

SKU: 1121367 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Jej nazwa jest inspirowana przez Eskimosów, którzy używają tego słowa w odniesieniu do śniegu.

Anëo to nasza nowa kreacja: jasna, lekko słodka kuwertura z białej czekolady, która pieści podniebienie smakiem świeżego i kremowego mleka, doskonale zbalansowana ciepłymi i kwiatowymi nutami madagaskskiej wanilii.

Idealnie płynna, o bardzo topniejącej konsystencji, będzie sprzymierzeńcem Twojej kreatywności we wszystkich rodzajach kreacji.

Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto
Idealna do:
Ciastka, dekoracje, ganache cukierkowe, ganache cukiernicze, ciasto, lody, mus, polewa, sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).