Kategoria

Sosa Ingredients, jest jednym z wiodących, światowych producentów najwyższej jakości składników do gastronomii i ciast. Dzięki nam produkty Sosa dostępne są już w Polsce. W ofercie możecie znaleźć: tekstury, pasty owocowe, orzechowe, kwiatowe, liofilizaty, barwniki spożywcze i wiele innych.
Produkty Sosa są opracowywane według 4 filarów nowoczesnej gastronomii: więcej smaku, mniej cukru, mniej tłuszczu, kontrast tekstury.

Jesteśmy głównym dystrybutorem marki Sosa Ingredients w Polsce, przez co zapewniamy państwu stały dostęp do szerokiej gamy produktów.
—Pobierz katalog Sosa w PDF—

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).