Rose Harissa wędzona 170 g

Nr: BA033R

SKU: BA033R Category:
Opis

Pasta z rose harissa z dodatkiem papryki chipotle, octu balsamicznego, przypraw i papryki w słodko-dymnej wariacji.

Zastosowania

Do marynowania pieczonych warzyw
Idealna do jagnięciny
Dodatek do tostów
Wymieszaj z gulaszem z fasoli i warzyw
Rozłóż na skrzydełkach kurczaka przed pieczeniem

Pasta z rose harissa, smażona pokrojona w kostkę cebula, olej słonecznikowy, ocet balsamiczny z modeny, płatki papryki chipotle (7%), sucha mieszanka przypraw Harissa (papryka, czosnek, pieprz kajeński, kminek, olej słonecznikowy), ciemny cukier muscovado, woda, płatki papryki, słodka wędzona papryka, sól, cynamon w proszku, kolendra w proszku, czosnek Puree, regulator kwasowości: kwas cytrynowy

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).