Tapenada pasta z czarnych oliwek Belazu 170g

Nr: BA018R

SKU: BA018R Category:
Opis

Ekskluzywne, czarne, naturalnie dojrzewające oliwki Beldi zmieszane z kaparami, czosnkiem i suszonymi pomidorami, tworzą pastę bogatą w smak umami.Do produkcji pasty użyto najlepszych czarnych marokańskich oliwek i kaparów bez sztucznych aromatów i konserwantów.

Chociaż głównym składnikiem są oliwki, termin Tapenade pochodzi od prowansalskiej nazwy pąków kaparów, tapeno. W czasach starożytnych kapary były przechowywane w amforach oliwy z oliwek, stając się fundamentem nowoczesnej tapenady.

Składniki:
Czarne oliwki (72%), olej słonecznikowy, suszone pomidory (5%), kapary (3%), sól, purée czosnkowe, kminek, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Kaloryczność: 1827kJ / 445kcal
Tłuszcze: 47,2 g
Z czego nasycone: 6g
Węglowodany 5,9 g
z cukrów 0,7 g
Błonnik 4,3 g
Białko 1,2 g
Sól 3,5 g

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).