Pasta Chermoula 130g

Nr: BA017R

SKU: BA017R Category:
Opis

Świeża kolendra i ręcznie zbierana pietruszka, zmieszane z innymi tradycyjnymi śródziemnomorskimi składnikami, w tym z kiszonymi cytrynami, zapewniają pikantny, intensywny smak z domieszką nuty cytrusowej.

Pasta jest używana jako marynata do mięs, oraz jako dodatek do gulaszu lub zupy.

Zastosowania:

Dodaj do gotowanych warzyw
Wymieszaj z miodem jako dressing
Wymieszaj z kuskusem
Idealny dodatek do ryb

Olej słonecznikowy, cytryny kiszone (24%), cebula, kapary, świeża kolendra (4%), świeża pietruszka, sól, kminek (2%), przecier czosnkowy, suszona kolendra, czerwona papryczka chili, przyprawy. Regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).