Smoked Paprika – Sweet Papryka wędzona słodka

Nr: XX010

SKU: XX010 Category:
Opis

Słodkie hiszpańskie papryczki Nora są wędzone na dębie ostrokrzewu Extremadura.
To, co odróżnia naszą słodką paprykę od jej ostrego odpowiednika, to użycie hiszpańskiej papryki Nora zamiast ostrej odmiany Jeromin. Tradycyjną metodą usuwa się łodygę i nasiona papryki Nora przed wędzeniem. Do wędzenia używa się ostrokrzewu Extremadura, a samym procesie wędzenia, papryki przekłada się ręcznie nawet kilka razy. Cały proces trwa 15 dni. Jest to doskonała marynata do wszystkich mięs i warzyw, szczególnie w połączeniu z czosnkiem, kminkiem i nasionami kolendry.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).