Rose Harissa 170 g

Nr: DM077R

SKU: DM077R Category:
Opis

Belazu rose harissa to mieszanka ponad trzynastu przypraw, w tym chili, czosnku i – oczywiście – płatków róży. Ta intensywnie aromatyczna pasta chili z płatkami róży sprawdzi się jako marynata, w dressingach, dipach i sosach. Lubimy rozsmarować ją na toście z jajkiem w koszulce, polać łyżką hummusu lub wcierać w kurczaka przed pieczeniem.

Składniki:papryka i czerwona papryczka chilli, olej słonecznikowy, czosnek, sól, mieszanka przypraw, płatki róż, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).