Pulpa Werbena z Cytryną 1 kg

Nr: 9368

SKU: 9368 Category:
Opis

Mieszanka cytrusowo-cytrynowej werbeny to połączenie sycylijskiej mandarynki, kalabryjskiej bergamotki i cytrynowej werbeny. Ten przecier Ponthier to skoncentrowana dawka świeżych śródziemnomorskich smaków, idealna do przyrządzania subtelnie pachnących koktajli. Delikatny, kwiatowy aromat cytrynowej werbeny otwiera wiele możliwości, które są proste i skuteczne: można ją łączyć z wodą gazowaną, lemoniadą lub napojami bezalkoholowymi na bazie cytryny.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).