Sosa Naturalna esencja z cynamonu 7g

Nr: 38321

Opis

Naturalny aromat cynamonu.

Dosif. ZAPACH*: 2 g/kg (2 g = ok. 70 kropli)
Dawkowanie. AROMAT NATURALNY *: 0,2 g/kg (0,2 g = ok. 6 kropli)

* Liczba kropli przyjmująca jako odniesienie średnią gęstość całej gamy aromatów Sosa Ingredients. Generalnie naturalne aromaty mają większą gęstość.

Gama smaków Alfabetu Sosa Ingredients oferuje esencję każdego smaku w kroplach. Możesz go użyć w dowolnym zastosowaniu gastronomicznym, aby wzmocnić smak, nadając mu szczególny odcień lub w połączeniu z innymi smakami lub po prostu cieszyć się esencją natury

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).