Sosa Fruktoza w proszku 1kg

Nr: 37279

Opis

Fruktoza, zwana również cukrem owocowym, naturalnie występuje w owocach i miodzie. Wchodzi również w skład sacharozy (która jest dwucukrem zbudowanym z glukozy i fruktozy) i syropu glukozowo-fruktozowego. Jest dwa razy słodsza niż sacharoza, więc można jej używać o połowę mniej. W dodatku ma ponad trzykrotnie niższy indeks glikemiczny, który zapobiega gwałtownym zmianom poziomu insuliny we krwi.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).