Sosa Mango kostka COLD CONFIT ® 1,5kg

Nr: 36844

Opis

Mango kandyzowane w sosie. Rozmiar owoców około 10 x 10 mm, format specjalnie zaprojektowany do użycia w każdym zastosowaniu, zwłaszcza do baz, jogurtów, kremów … Możesz używać sosu i kawałków owoców razem lub osobno, ale zawsze będą miały maksymalny smak owoców oprócz zachowania właściwości surowca dzięki technice COLD CONFIT®
Właściwości: Kawałki owocu lub cały owoc w sosie. Owoce stanowią minimum 60%.
Obserwacje: po otwarciu przechowywać w lodówce.
Zastosowania: ciasta / lody / musy / sosy
COLD CONFIT® (kandyzowane na zimno). Ta technika jest nową technologią; pionierski i innowacyjny w świecie cukiernictwa i produkcji; wymyślony, opracowany i zarejestrowany przez Sosa Ingredients sposób.
Konfitowanie na zimno, zachowuje w jak największym stopniu właściwości organoleptyczne surowca, zapobiegając utwardzaniu lub karmelizowaniu w końcowym efekcie, jak w przypadku tradycyjnego procesu confit. Ponadto proces pozwala na zmniejszenie ilości dodawanych cukrów w porównaniu do tradycyjnej metody. Wynikiem jest czystszy i mniej słodki smak, w jak największym stopniu z poszanowaniem oryginalnego smaku i osiągając większe stężenie owoców, kwiatów lub warzyw.
Kod: 44200141

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).