Sosa Truskawki COLD CONFIT® 1,5kg

Nr: 044200128

Opis

Całe truskawki kandyzowane w sosie. Rozmiar owoców około 1,5 x 1,5 cm, format specjalnie zaprojektowany do użycia w każdym zastosowaniu, zwłaszcza do baz, jogurtów, kremów … Możesz używać sosu i kawałków owoców razem lub osobno, ale zawsze będą miały maksymalny smak owoców oprócz zachowania właściwości surowca dzięki technice COLD CONFIT® confit.

Kawałek owocu: 60%

Właściwości: Kawałki owocu lub cały owoc w sosie.
Obserwacje: po otwarciu przechowywać w lodówce.
Zastosowania: ciasta / lody / musy / sosy

COLD CONFIT® (kandyzowane na zimno). Ta technika jest nową technologią; pionierski i innowacyjny w świecie cukiernictwa i produkcji; wymyślony, opracowany i zarejestrowany przez Sosa Ingredients sposób.

Konfitowanie na zimno, zachowuje w jak największym stopniu właściwości organoleptyczne surowca, zapobiegając utwardzaniu lub karmelizowaniu w końcowym efekcie, jak w przypadku tradycyjnego procesu confit. Ponadto proces pozwala na zmniejszenie ilości dodawanych cukrów w porównaniu do tradycyjnej metody. Wynikiem jest czystszy i mniej słodki smak, w jak największym stopniu z poszanowaniem oryginalnego smaku i osiągając większe stężenie owoców, kwiatów lub warzyw.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).