Sosa Truskawki COLD CONFIT® 1,5kg

80,21 

Opis

Całe truskawki kandyzowane w sosie. Rozmiar owoców około 1,5 x 1,5 cm, format specjalnie zaprojektowany do użycia w każdym zastosowaniu, zwłaszcza do baz, jogurtów, kremów … Możesz używać sosu i kawałków owoców razem lub osobno, ale zawsze będą miały maksymalny smak owoców oprócz zachowania właściwości surowca dzięki technice COLD CONFIT® confit.

Kawałek owocu: 60%

Właściwości: Kawałki owocu lub cały owoc w sosie.
Obserwacje: po otwarciu przechowywać w lodówce.
Zastosowania: ciasta / lody / musy / sosy

COLD CONFIT® (kandyzowane na zimno). Ta technika jest nową technologią; pionierski i innowacyjny w świecie cukiernictwa i produkcji; wymyślony, opracowany i zarejestrowany przez Sosa Ingredients sposób.

Konfitowanie na zimno, zachowuje w jak największym stopniu właściwości organoleptyczne surowca, zapobiegając utwardzaniu lub karmelizowaniu w końcowym efekcie, jak w przypadku tradycyjnego procesu confit. Ponadto proces pozwala na zmniejszenie ilości dodawanych cukrów w porównaniu do tradycyjnej metody. Wynikiem jest czystszy i mniej słodki smak, w jak największym stopniu z poszanowaniem oryginalnego smaku i osiągając większe stężenie owoców, kwiatów lub warzyw.

Zapytaj o cennik
close slider
[FM_form id="2"]