Sosa BIO surowe orzechy Makadamia 1kg

Nr: 36973

Opis

Orzech makadamia bio, całe, umyte i surowe.

Makadamia są największym źródłem tłuszczów nienasyconych wśród orzechów. Znajdziemy w nich wapń, fosfor, magnez, potas, żelazo oraz witaminy z grupy B, A i E. Macadamia mają właściwości obniżające poziom cholesterolu, pozwalają na kontrolę poziomu cukru we krwi i poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego. Mają działanie antyoksydacyjne i hamują nadmierne starzenie się skóry. Orzechy makadamiawykazują działanie antynowotworowe.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).