Sosa Kawałki karmelizowanych orzechów laskowych 600g

Nr: 38705

Opis

Kantońska granola z orzechów laskowych

Właściwości: Dzięki kantońskiej technice karmelizacji, znanej również jako technika Cantón confit, osiągamy znacznie lepszą jakość karmelizacji niż przy technice tradycyjnej. Syrop na bazie cukru, który gotuje się godzinami w celu karmelizacji, jest wprowadzany do wnętrza owocu przez osmozę, w przeciwieństwie do tradycyjnej metody, w której cukier pozostaje na zewnątrz. Po upływie odpowiedniego czasu orzechy są ekstrahowane i smażone z wielką starannością.

Zastosowanie: jako dekoracja.
Obserwacje: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Opracowania: Lody, budynie, puddingi, tarty, snaki lub deski serów.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).