Sosa Maltodekstryna z tapioki Maltosec 500g

Nr: 38772

Opis

Węglowodany w Maltosec są ekstrahowane ze skrobi z tapioki. To produkt bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie, zarówno zimnej, jak i gorącej. Nierozpuszczalny w oleju, dzięki czemu posiada dużą zdolność wchłaniania, pozostając w stanie suchym (puder), gdy zmieszamy podwójną ilość tłuszczu z Maltosec. Lekko słodki smak o bardzo niskiej mocy słodzącej. Znajduje zastosowanie w dużym przemyśle m.in.jako wypełniacz. Również do przyrządzania zup, napojów, itp. Dawkowanie zmienia się w zależności od zapotrzebowania na substancje stałe lub funkcji podanej w przepisie.
Maltodekstryna z tapioki

Właściwości: Absorbuje tłuszcze.
Sposób użycia: wymieszać z tłuszczem.
Zastosowanie: Każdy tłusty produkt.
Obserwacje: rozpuszczalny na gorąco i na zimno.
Opracowania: Puder / Piasek / Chrupiące suszone owoce

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).