Sosa Ultratex 400g

Nr: 58050086

Opis

SOSA Ultratex 3 to środek zagęszczający, który pozwala zagęszczać sosy i przeciery bez podgrzewania, dzięki czemu zachowujesz zarówno smak, jak i kolor. Gotowy produkt można suszyć w cienki, chrupiący arkusz.

Bezglutenowa, wielofunkcyjna, wysoce dyspergowalna, natychmiast pogrubiająca skrobia do stosowania zarówno na gorąco, jak i na zimno. Ultratex 3 to niezwykle wszechstronna, wysokowydajna, zagęszczająca się skrobia. Można go nakładać zarówno na gorące, jak i zimne preparaty płynne, które są bez smaku, bezbarwne i bezglutenowe. Odpowiedni dla wegan

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).