Żelatyna w arkuszach złota 230 2 kg

Nr: 058000022

Opis

MASA ŻELATYNOWA: Proszek żelatyny wymieszać z zimną wodą w proporcji 1 żelatyna na 5 części wody. Nawilżaj przez minimum 20 minut, aby uzyskać galaretowatą masę. Możesz przechowywać przez 3 dni w temperaturze 5 stopni.

Tradycyjna żelatyna pochodzenia zwierzęcego (wieprzowina).

Siła żelowania: 230 BLOOM
Szybkość żelowania: Szybka
Właściwości: Żelatyna tradycyjnego pochodzenia zwierzęcego, natychmiastowo gorąca.
Sposób użycia: nawilżać w zimnej wodzie przez kilka minut. Dobrze odcedź i podgrzej z płynem, aż do całkowitego rozpuszczenia. Działa w około 20 minut.
Obserwacje: Odwracalność termiczna między 35oC a 40oC. Zamrażalny. Temperatura żelowania <15oC. Rozpuszczalność w 45oC. Miękki i elastyczny żel.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).