Algi morskie kombu – Sea Royal Kombu 250g

Nr: 8759

SKU: 8759 Category:
Opis

Kombu Royal, czyli morskie algi o smaku delikatnej słodyczy, powiązanej z mięsnymi nutami smakowymi. Kombu ma kolor oliwkowo-brązowy i ma wiele bardzo różnych struktur. Niektóre kombu mają pojedyncze, szerokie liść, podczas gdy inne mają wiele wąskich liści. Kombu to idealny dodatek do ryb.
Kombu uwielbiane jest również przez wegan, ponieważ wzmacnia smak umami w potrawach.
Kombu Royal to naturalny wzmacniacz smaku. Zaskakująco słodki i lekko słony. Suszone Kombu Royal smakuje jak bekon.
Można go jeść na surowo, piec, suszyć, wędzić, gotować, gotować na parze lub smażyć. Kombu dobrze sprawdza się w japońskich zupach (dashi) i sosach lub jako dodatek do potraw mięsnych i rybnych.
Algi są świeże i zakonserwowane naturalną solą morską. Przed użyciem należy je dokładnie wypłukać.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).