Brukiew

Nr: WRZ48

SKU: WRZ48 Category:
Opis

Produkt rozważany, w polu zamówienia możesz wpisać ilość np. 0,5 kg, 0,1 kg

Brukiew to trochę zapomniane warzywo, które na szczęście powoli wraca do łask. Czy wiecie, że warzywo pochodzi z tej samej rodziny co kapusta 🙂
Brukiew jest niskokaloryczna – 100 gramów brukwi to zaledwie 37 kcal. Jest również doskonałym źródłem tłuszczy, białka, węglowodanó, błonnika, cukrów, witaminy A, witamin z grupy B (witamina B1, B2, B3, B5, B6, B9 i B12), witaminy C, D i K, składników mineralnych takich, jak cynk, fosfor, magnez, miedź, potas, siarka, sód, wapń i żelazo. Zawiera także karoten i rutynę.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).