Cebula Szalotka Bananowa

Nr: CE779

SKU: CE779 Category:
Opis

Produkt rozważany, w polu ilości możesz wpisać liczbę cząstkową np 0,5 kg
Szalotka bananowa jest dłuższa niż zwykła szalotka okrągła. Nazwę zawdzięczają swoim kształtom, które przypominają kształt banana.

Mają gładką, brązową skórę. Niektóre odmiany mają prawie cały biały miąższ w środku, inne mają biały rdzeń, a zewnętrzne warstwy miąższu są różowe lub fioletowe.

Cebulki łączą w sobie subtelny, słodki smak szalotki z, dzięki swojej wielkości, łatwością użycia cebuli. Niektórzy ludzie uważają, że mają one również więcej smaku niż zwykła szalotka.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).