Czosnek Czarny fermentowany

Nr: CZOS0099

SKU: CZOS0099 Category:
Opis

CZYM JEST CZARNY CZOSNEK?
Czarny czosnek to wysokiej jakości, surowy czosnek, który przez długi czas był fachowo fermentowany przy użyciu wyłącznie ciepła i wilgoci. Rezultatem jest lepki i pyszny Czarny Czosnek, zapewniający fantastyczny smak w kuchni lub zdrową, smaczną przekąskę.
Czosnek po przejściu procesu dojrzewania jest zupełnie inny niż surowy czosnek. Jego smak jest znacznie bardziej łagodny, ale jednocześnie głębszy i słodszy z wyraźnym smakiem umami, nutami balsamicznymi, lekko karmelowy.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).