Imbir Chiński

Nr: WRZ302

SKU: WRZ302 Category:
Opis

Produkt rozważany, w polu zamówienia możesz wpisać ilość np. 0,5 kg, 0,1 kg

Dostęponość: z dnia na dzień
Sezonowość: cały rok

Kra Chai, czyli mniejsza galanga, jest krewnym imbiru i słynie ze słodkiego smaku i ostrości. Chociaż kra chai może oferować mniej aromatyczny bukiet niż imbir, to jego niewątpliwą zaletą jest cytrynowy aromat. Jest czasem nazywany fingerroot ze względu na jego wygląd podobny do dłoni.

Kra Chai jest najczęściej używany w kuchni południowo-wschodniej Azji, szczególnie w zupach i potrawach opartych na mleku kokosowym. Stanowi doskonały składnik na bulion, a także na ostry sos.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).