OCET Oporto Agridulce 500 ml

Nr: 9427

SKU: 9427 Category:
Opis

Ocet, który zobył w Wielkiej Brytanii tytuł gwiazdy Great Taste.
Ciekawy smak, przez znawców określany jako zaokrąglony z wyraźnymi, odważnymi nutami suszonych owoców, zwłaszcza rodzynek. Zainspirowany winami porto jest produkowany w Hiszpanii z octu winnego słodzonego moszczem gronowym, a następnie leżakowany w dębowych beczkach przez rok.

Agridulce oznacza po hiszpańsku “ słodko-gorzki ”. Agridulces mają niższą kwasowość niż ocet, dlatego są klasyfikowane jako przyprawa.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).