Weiss BIO Organiczna Czekolada Biała 33% kakao -100g

Nr: 1122310

SKU: 1122310 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Autentyczny kremowy smak przywodzi na myśl mleko wiejskie. W ustach kończy się nutami konfitury mlecznej. Związany z tym organiczny brązowy cukier nadaje jej jasnozłoty kolor.

Weiss zdecydowała się na współpracę ze spółdzielnią CONACADO. Ta spółdzielnia współpracuje z małymi producentami z Dominikany, umożliwiając im korzystanie z jej doświadczenia w zakresie fermentacji i suszenia ziaren oraz łatwości ich łączenia z rynkiem europejskim. Używając ekologicznych składników z certyfikatem Fairtrade / Max Havelaar, Weiss wykazuje chęć bliższej współpracy z producentami i pomagania im w produkcji wysokiej jakości fasoli, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Wybierz tabliczkę czekolady mlecznej Ceiba ze względu na jej wyjątkowy smak, szacunek dla środowiska i człowieka. Idealny na przerwę dla smakoszy w ciągu dnia lub przy kawie.

RODZAJ CZEKOLADY: CZEKOLADA BIAŁA

SKŁADNIKI: cukier trzcinowy *, masło kakaowe *, MLEKO w proszku *, emulgator: lecytyna słonecznikowa * * Składniki organiczne Składniki zgodne ze standardami Fairtrade / Max Havelaar: masło kakaowe, cukier (74,7% masy całkowitej)

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

EAN: 3595181926784

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).