[aws_search_form]

Weiss BIO Organiczna Czekolada Biała 33% kakao -100g

Nr: [woo_sku]

SKU: 1122310 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Autentyczny kremowy smak przywodzi na myśl mleko wiejskie. W ustach kończy się nutami konfitury mlecznej. Związany z tym organiczny brązowy cukier nadaje jej jasnozłoty kolor.

Weiss zdecydowała się na współpracę ze spółdzielnią CONACADO. Ta spółdzielnia współpracuje z małymi producentami z Dominikany, umożliwiając im korzystanie z jej doświadczenia w zakresie fermentacji i suszenia ziaren oraz łatwości ich łączenia z rynkiem europejskim. Używając ekologicznych składników z certyfikatem Fairtrade / Max Havelaar, Weiss wykazuje chęć bliższej współpracy z producentami i pomagania im w produkcji wysokiej jakości fasoli, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Wybierz tabliczkę czekolady mlecznej Ceiba ze względu na jej wyjątkowy smak, szacunek dla środowiska i człowieka. Idealny na przerwę dla smakoszy w ciągu dnia lub przy kawie.

RODZAJ CZEKOLADY: CZEKOLADA BIAŁA

SKŁADNIKI: cukier trzcinowy *, masło kakaowe *, MLEKO w proszku *, emulgator: lecytyna słonecznikowa * * Składniki organiczne Składniki zgodne ze standardami Fairtrade / Max Havelaar: masło kakaowe, cukier (74,7% masy całkowitej)

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

EAN: 3595181926784

Zapytaj o cennik
close slider
[FM_form id="2"]