Weiss Czekolada pistacjowa 30% kakao 100g

Nr: 1122323

SKU: 1122323 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Ta tabliczka białej czekolady w połączeniu ze słodkimi orzechami laskowymi, egzotycznym kokosem oraz chrupiącymi wiórkami pistacjowymi tworzy idelne połączenie, które zaspokoi pragnienie najwybredniejszego miłośnika słodkości.

RODZAJ CZEKOLADY: Czekolada biała

SKŁADNIKI: masło kakaowe, MLEKO w proszku, cukier trzcinowy, ORZECH LASKOWY, PISTACHIO, cukier, kokos, emulgator: lecytyna słonecznikowa

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

EAN:3595181927002

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).