Weiss Czekolada gorzka Black Mendiant 64% kakao 100g

Nr: 1030154

SKU: 1030154 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Wesoła, owocowa czekolada, posypana chrupiącymi kawałkami pistacji, orzecha laskowego, migdałów i winogron.
Ten klasyk cukierniczy, przerobiony przez fabrykę czekolady Weiss, zaskakuje chrupiącą konsystencją i intensywnymi aromatami.

TYP CZEKOLADOWY: CZEKOLADA GORZKA

SKŁADNIKI: Ziarna kakaowe, cukier, rodzynki (SIARCZANY) (9%), masło kakaowe, MIGDAŁ (5%), ORZECH LASKOWY (5%), PISTACHIO (4%), wanilia, emulgator: lecytyna sojowa bez GMO.

ALERGENY: Wykonane w warsztacie z: innych orzechów, sezamu, mleka, jajek i płatków śniadaniowych

Sprzedawane w gotowych do sprzedaży 10 tabletkach po 100g

EAN: 3595180301049

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).